Ky është 69-vjecari që kreu veprime të turpshme me të miturën në Kavajë

autoriiiKy eshte 69-vjecari i arrestuar ne Kavaje me akuzen e abuzimit seksual ndaj nje te miture.

Policia ka publikuar foton dhe ka bere me dije se më datë 09.11.2016, Specialistët e Komisariatit të Policisë Kavajë, kanë bërë të mundur ndalimin e shtetasit me iniciale L.Ç, 69 vjeç, banues në Kavajë.

Kliko per me shume info

Ndalimi i këtij shtetasi, u bë pas kallëzimit të shtetasit SH. D., se më datë 08.11.2016, vajzën e tij 10 vjeçe, L.Ç, e ka marrë në banesën e tij, ku më pas ka kryer veprime të turpshme me vajzën e mitur.

Materialet i’u referuan Prokurorisë Pranë Rrethit Gjyqësor Kavajë, për veprën penale “Vepra të turpshme”, parashikuar nga Neni 108/1 i Kodit Penal.

2 COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here