Ky është 69-vjecari që kreu veprime të turpshme me të miturën në Kavajë

autoriiiKy eshte 69-vjecari i arrestuar ne Kavaje me akuzen e abuzimit seksual ndaj nje te miture.

Policia ka publikuar foton dhe ka bere me dije se më datë 09.11.2016, Specialistët e Komisariatit të Policisë Kavajë, kanë bërë të mundur ndalimin e shtetasit me iniciale L.Ç, 69 vjeç, banues në Kavajë.

Ndalimi i këtij shtetasi, u bë pas kallëzimit të shtetasit SH. D., se më datë 08.11.2016, vajzën e tij 10 vjeçe, L.Ç, e ka marrë në banesën e tij, ku më pas ka kryer veprime të turpshme me vajzën e mitur.

Materialet i’u referuan Prokurorisë Pranë Rrethit Gjyqësor Kavajë, për veprën penale “Vepra të turpshme”, parashikuar nga Neni 108/1 i Kodit Penal.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

2 comments

  1. i ngopur do shkoje ne varr….., mos dalte i gjalle nga burgu….!!!!

  2. Por mos u merzisni se e drejta do dali se te ishte ashtu si e mendojn njerzit do ishte qelbur ne burg

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Grabitjet e Rinasit, pendohet ‘truri’ i bandës, tregon emrat e bashkëpunëtorëve

I cilësuar si truri i grabitjeve, Admir Çerpija pranon përfshirjen në dy ...