Tragjike në Kurbin, 78-vjeçarja pi fostoksinë, ndërron jetë në spital

ilaceNjë grua e moshuar i ka dhënë fund jetës duke pirë fostoksinë. Burime nga policia kanë bërë të ditur se ngjarja e rëndë ka ndodhur në Kurbin.

Pasditen e djeshme në Fushë-Mamurras, në banesë është vetëhelmuar me fostoksinë, thanë burimet zyrtare nga policia.

Sipas tyre viktima është identifikuar si 78-vjeçarja” me inicialet D. B., e cila është dërguar me urgjencë për në spital, por fatkeqësisht ka ndërruar jetë.

Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

dali-remzi-hoxhes

Djali i Remzi Hoxhës: Babai im u vra me urdhër të Sali Berishës

“Zhdukja dhe vrasja e babait tim është bërë me urdhër të Sali ...