“Kung-fu Panda” në jetën reale – VIDEO

Ata nuk njihen si anëtarë të frikshëm të mbretërisë së kafshëve, por këto dy panda mund ta ndryshojnë atë pikëpamje teksa përleshen me njëri-tjetrin.

E sigurisht këto pamje nuk janë veçse argëtuese, sepse sado të dhunshëm që ata duan të bëhen sërish sherri mes tyre bëhet qesharak, duke risjellë ndërmend edhe filmin e animuar “Kung fu panda”.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Vogëlushi 15-muajsh bëhet sensacion në internet

Vogelushi Harlen Bodhi White, nje vajze me faqe topolake, sy blu dhe ...