Kundërshtarët mbërrijnë në ‘’Elbasan Arena’’, policia rrethon vendin

elbasan-arena14Mësohet se mbërrin Kombëtarja e Izraelit në Elbasan për të zhvilluar stërvitjen e parë që pas mbërritjes së tyre në Shqipëri. Jemi njoftuar me lajmin se në stadiumin Elbasan Arena siguria është në masa të rrepta dhe ekstreme. Nuk dihet sesa gjatë ata do të qëndrojnë dhe a do të rikthehen nesër për të bërë të njëjtën gjë. Gjithçka mbahet e fshehtë për arsyen e ndonjë sulmi të mundshëm.
Mësohet se sot janë bërë thirrje gjatë gjithë kohës se gjëra të tilla nuk mund të ndodhin në Shqipëri. Në fillim ishte Mërgim Mavraj dhe më vonë vetë FSHF që u munduan të qetësonin disi situatën.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ndeshja Kosovë-Turqi do të luhet në Shkodër

Ndeshja Kosovë-Turqi, e vlefshme për eliminatoret e Botërorit FIFA 2018, do të ...