Lumi i Tiranës nxjerr kufomën në sipërfaqe, djali identifikon viktimën në morg

Djali identifikon ne morg personin qe humbi jeten diten e sotme ne Tirane si pasoje e mbytjes ne lume.

Policia beri me dije ne oret e mbremjes se kufoma e nxjerre nga lumi i Tiranes ne mesdite eshte identifikuar te jete shtetasi Bajram Lala, 80 vjec, banues ne Nish Tulla.
Me heret policia kishte raportuar se trupi i nxjerre nga lumi ishte rreth 50 vjec, por tashme ky informacion paraprak i pasakte eshte sqaruar.
polumbaret-reneaaLumi i Tiranes ka nxjerre nje kufome i seksit mashkull rreth 40-50 vjeç.

Kliko per me shume info

Sherbimet e policise kane shkuar ne vendin e ngjarjes po priten polumbaret per nxjerrjen e kufomes.

Lajmi eshte bere me dije nga burime te Komisariatit te policise 5.Ne Kamez.

Informacioni i dhene nga policia eshte paraprak dhe ende nuk dihet nese viktima eshte ndonje person i mbytur nga reshjet e shiut dhe rritja e lumenjve apo nje shtetas i zhdukur me pare te cilin vershimi i ujerave e ka nxjerre ne siperfaqe./lajmifundit.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here