Lajm i keq për Real Madrid, Toni Kroos gjashtë javë larg fushës së blertë

tony-kroosAi mbeti i lënduar gjatë zhvillimit të ndeshjes së Real Madrid kundër Leganes, ndërsa tani mësohet situata është akoma më serioze nga çfarë pritej.

Real Madridi ka konfirmuar se Toni Kroos është lënduar në shputën e këmbës së djathtë dhe pritet të jetë jashtë fushës nga gjashtë deri në tetë javë.

Kliko per me shume info

Mungesa e tij do të shkaktojë një deficit të madh në radhët e Los Blancos.

Kontrolli dhe diagonoza është bërë në Gjermani, por në mbikëqyrje të mjekëve të Realit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.