Kristin Prengaj kalon të gjitha limitet këtë herë

kristin-pregjajKjo bukuroshe ka dëshmuar gjithnjë, se është një nga modelet më seksi dhe më joshëse të momentit.

Por në setin e fundit fotografik, Kristin ka kaluar çdo parashikim, duke provokuar nga shtrati…

E veshur vetëm me të brendshme, ajo ka treguar edhe njëherë format shpërthyese.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Rihanna ‘’largohet’’ nga muzika, shpallet Humaniste e Vitit në Harvard (Foto)

Rihanna, është përzgjedhur si humanistja e vitit nga Universiteti i Harvardit.