VIDEO/ Krijesa e cuditshme i pret rrugën, tmerrohet shoferi

Një krijesë e cuditshme është filmuar nga një shofer në një rrugë në Rusi. Video është bërë nga kamera e fiksuar në makinë dhe pamjet kanë përfunduar në internet.

Në video shfaqet krijesa e njohur me emrin “Yeti” që kalon para makinës së shoferit me një distancë të vogël.

“Yeti” në pamje duket teksa ecën e përkulur dhe kalon nga njëra anë e rrugës në tjetrën dhe më pas zhduket në errësirë.

Të gjithë mendojnë se kjo krijesë mistike është “Yeti”, por Vadim Gilmanov, i cili ka filmuar këtë krijesë është shprehur se kjo mund të ketë qenë një shaka mizore e ndonjë personi.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Psikologët këshillojnë, kurrësesi mos i lejoni fëmijët të ndjekin lajme

Psikologët nuk ndalojnë së dhëni këshilla për rritjen e fëmijëve, duke i ...