Krerët e policisë zbarkojnë në Elbasan, ja fotot e masave të sigurisë

masat-stadiumKreret e policise zbresin ne Elbasan Arenaper te drejtuar masat e sigurise gjate ndeshjes Shqiperi-Izrael.

“Policia e Shtetit si per cdo aktivitet nderkombetar ka marre te gjitha masat per mbarevajtien e ndeshjes se futbollit mes Shqiperise dhe Izraelit.
Drejtori i Policise se Shtetit Drejtues Madhor Haki Çako sebashku me zvdrejtorin e Policise se Shtetit Drejtues i Larte Rebani Jaupi dhe me Drejtorin e Pergjithshem per Sigurine Drejtues i Larte Altin Qato , kane inspektuar grupin e drejtimit te ngritur posacerisht ne sallen e komandimit te levizeshme”, njoftohet ne faqen e policise.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Kapja e 10 ton droge në Itali, reagon policia shqiptare: Ja e vërteta

Policia shqiptare ka reaguar ne lidhje me lajmin per arrestimin e nje ...