Konsumon spermë çdo ditë, gruaja ia këshillon të gjithëve. Arsyeja?

konsumon-spermeNjë lajm i jashtëzakonshëm vjen nga një 29 vjecare. Ajo rrëfen se konsumon spermë pothuajse cdo ditë. Tracy Kiss tregon se është duke e konsumuar këtë pije interesante që një muaj, dhe thotë se ia ka përmirësuar sistemin e imunitetit dhe disponimin. Duke qenë se është një nënë beqare e dy fëmijëve, prandaj e ‘huazon’ spermën nga miku i saj i ngushtë, ose më saktësisht, ai ia dërgon asaj spermën tri herë në javë.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

“Arma” e re kundër terrorizmit, vendi që stërvit shqiponjat për të rrëzuar dronet

Franca prej kohësh është duke stërvitur shqiponjat për të kapur dhe rrëzuar dronët. ...