Komplet nudo, modelja provokon keq me setin e fundit fotografik (Foto)

UntitledPuna e tyre kjo është, të pozojnë atë që shitet. Bëhet fjalë për modelen me forma bombastike, Raffaela Modugno e cila së fundmi ka realizuar një set fotografik e cila paraqitet komplet nudo. Ish konkurrentja e Miss Italia është shfaqur komplet e zhveshur për një kalendar të 2017. Ajo paraqitet dhe e mbuluar nga rëra në Salento, mbi kalë në det apo dhe në bordin e një pishine, ajo provokon keq fansat.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Shqiptarja në krah të aktores Jessica Alba në “Oscar 2017”

Këngëtarja shqiptare Bleona Qereti nuk mungoi edhe këtë vit evenimentit më të ...