Komplet nudo, modelja provokon keq me setin e fundit fotografik (Foto)

UntitledPuna e tyre kjo është, të pozojnë atë që shitet. Bëhet fjalë për modelen me forma bombastike, Raffaela Modugno e cila së fundmi ka realizuar një set fotografik e cila paraqitet komplet nudo. Ish konkurrentja e Miss Italia është shfaqur komplet e zhveshur për një kalendar të 2017. Ajo paraqitet dhe e mbuluar nga rëra në Salento, mbi kalë në det apo dhe në bordin e një pishine, ajo provokon keq fansat.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.