Kombëtarja e Izraelit mbërrin në “Elbasan Arena”, policia: Hapet tuneli, asnjë incident

autobusii2016Policia njoftoi se ka mberritur ne Stadiumin “Elbasan Arena” ekipi i futbollit te Izraelit.

Gjate shoqerimit nga Policia nuk eshte evidentuar asnje problem.

Policia e Shtetit njofton perdoruesit e rruges Tirane- Elbasan dhe anasjellras se aktualisht levizja eshte e lire.

Nderkohe vijon futja e tifozeve ne stadium.

Policia gjate kontrollit te tifozeve nuk ka evidentuar probleme, gjithcka po vijon normalisht dhe ne mirkuptim me tifozerine.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Rekordi i Bayern, 16 fitore radhazi

Bayern Munich është ekipi i parë në historinë e Ligës se Kampionëve, ...