Kombëtarja e Izraelit mbërrin në “Elbasan Arena”, policia: Hapet tuneli, asnjë incident

Kliko per me shume info

autobusii2016Policia njoftoi se ka mberritur ne Stadiumin “Elbasan Arena” ekipi i futbollit te Izraelit.

Gjate shoqerimit nga Policia nuk eshte evidentuar asnje problem.

Kliko per me shume info

Policia e Shtetit njofton perdoruesit e rruges Tirane- Elbasan dhe anasjellras se aktualisht levizja eshte e lire.

Nderkohe vijon futja e tifozeve ne stadium.

Policia gjate kontrollit te tifozeve nuk ka evidentuar probleme, gjithcka po vijon normalisht dhe ne mirkuptim me tifozerine.

Kliko per me shume info
Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here