Koço Kokëdhima: Shpifjeve të ambasadorit Donald Lu do t’u përgjigjem nesër

koco-kokedhimaSekretari për Reformën Strukturore dhe Emigracionin në Partinë Socialiste, Koço Kokëdhima, do të flasë nesër përpara mediave pas akuzave të ambasadorit amerikan në Tiranë, Donald Lu.
“Të dashur miq, nesër do t’ju përgjigjem shpifjeve dhe akuzave të pabaza të ambasadorit të SHBA-ve në Shqipëri, z.Donald Lu, ndaj figurës sime si politikan dhe njeri i biznesit. Do të flas edhe për rolin e diplomatëve të huaj në Shqipëri”, shkruan politikani dhe botuesi Kokëdhima, në profilin zyrtar në “Facebook”.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

“Rama liroi Lul Berishën nga burgu”, PD akuzon kryeministrin për “të fortin” e Durrësit

Partia Demokratike bën përgjegjës kryeministrin Edi Rama për lirimin nga burgu të ...