Zgjedhjet në Kolonjë, ja si e komenton Koço Kokëdhima fitoren e Ilia Stefo-s

koco-kokedhimaIsh-deputeti socialist, Koço Kokëdhima, shprehet se fitorja e kandidatit të PS-së Ilia Stefo, ishte mbyllja më e mirë e zgjedhjeve në Kolonjë.

“Fitorja e Ilia Stefos, kandidatit të majtë në zgjedhjet vendore për Kryetar të Bashkisë ishte mbyllja më e mirë e zgjedhjeve në Kolonjë. I uroj suksese Ilia Stefos në këtë detyrë të re. Kam besim se ai do të japi kontributin e tij më të mirë për Kolonjën dhe për PS-në”, u shpreh Koço Kokëdhima.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here