Zgjedhjet në Kolonjë, ja si e komenton Koço Kokëdhima fitoren e Ilia Stefo-s

koco-kokedhimaIsh-deputeti socialist, Koço Kokëdhima, shprehet se fitorja e kandidatit të PS-së Ilia Stefo, ishte mbyllja më e mirë e zgjedhjeve në Kolonjë.

“Fitorja e Ilia Stefos, kandidatit të majtë në zgjedhjet vendore për Kryetar të Bashkisë ishte mbyllja më e mirë e zgjedhjeve në Kolonjë. I uroj suksese Ilia Stefos në këtë detyrë të re. Kam besim se ai do të japi kontributin e tij më të mirë për Kolonjën dhe për PS-në”, u shpreh Koço Kokëdhima.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Basha i përgjigjet ashpër Maja Koçijançiç: Ka BE që dënon drogën e korrupsionin, por…

Kreu i opozitës, Lulzim Basha i është përgjigjur sot deklaratës së Maja ...