Koke e quan “gay” Ronaldon, portugezi: “Gay” por i krimbur në para

ronaldo-kokeMesfushori spanjoll Koke dhe portugezi Kristiano Ronaldo u panë të konfliktoheshin me njëri-tjetrin gjatë derbit të Madridit.

Futbollisti i Atletikos së Madridit duket se e humbi qetësinë pas golave dhe festimeve të yllit të Real Madridit dhe gjatë pjesës së dytë pati shkëndija mes tyre.

Mediat spanjolle kanë zbuluar se në bisedat pas ndeshjes, Kristiano Ronaldo u tregoi shokëve të ekipit se Koke e kishte quajtur “gej” dhe përgjigja e tij ishte: “Po jam gej, por i ‘krimbur’ në para, bastard!”, transmeton Panorama.

Nga bisedat në dhomat e zhveshjes mediat iberike zbulojnë gjithashtu se Ronaldo tha: “Vetëm mos ta gjej në ndonjë vend në Madrid se do e shikoni çdo i bëj.”

Ndërkohë shokët e skuadrës nuk e lanë pa vazhduar ngacmimin duke e pyetur: “Çfarë do i bësh?”, dhe përgjigja e tij më pas kaloi në batutë: “Asgjë, çfarë mund t’i bëj…

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Europa League, M.United e Roma fitore me aromë kualifikimi

Të mëdhenjtë imponojnë forcën në ndeshjet e Europa League. Manchester United dhe ...