“Jep paret dhe e merr vetë”/ Ja sa kushton 1 gr kokainë në mes të Tiranës

aliajRobert Aliaj i ftuar në “Opinion” është shprehur se 1 gr kokainë në Tiranë mund ta gjesh me 90-100 dollarë.
Aliaj shprehet se për një projekt ka blerë drogë në 15 pika nëpër Tiranë.

Ai tha se i ka dërguar në laborator dhe është konstatuar që rreth 30% ishte kokaine, ndërsa pjesa tjeter ishte aspirin, pluhur neoni dhe deri te kjo amalgama e dentistëve që të jep ndjesinë e mpirjes.
Vetë Aliaj është shprehur që nuk është përdorues droge dhe as duhani.

Ndërkohë ai shprehet se nuk është aspak e vështirë për të siguruar drogën në Tiranë. “S’ka nevojë të flasësh në këto pika. Jep paret dhe e merr vetë”, tha Robert Aliaj./LajmiFundit.al/

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Grabitjet në Rinas, ja sa para u gjetën në tenxheren me presion të Admir Cerpjas

Prokuroria për Krime të Rënda që tashmë ka marrë në dorë hetimin ...