Mimi Kodheli reagon për sulmin ndaj Lindita Nikollës

kodheliMinistrja e Mbrojtjes Mimi Kodheli reagoi sot ndaj incidentit te ndodhur me kolegen e saj Lindita Nikolla, qe drejton ministrine e Arsimit.

“Keqardhje për gjestet dhe
mënyrën e zgjedhur nga disa të rinj për të arritur qëllimet.
#UnëJamMeLinditën!”, shkruan Mimi Kodheli ne faqen e saj zyrtare ne FB.

Kliko per me shume info

Ngjarja eshte denoncuar e kritikuar edhe nga deputeti i PS, Pandeli Majko./lajmifundit.al

2 COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here