Mimi Kodheli reagon për sulmin ndaj Lindita Nikollës

kodheliMinistrja e Mbrojtjes Mimi Kodheli reagoi sot ndaj incidentit te ndodhur me kolegen e saj Lindita Nikolla, qe drejton ministrine e Arsimit.

“Keqardhje për gjestet dhe
mënyrën e zgjedhur nga disa të rinj për të arritur qëllimet.
#UnëJamMeLinditën!”, shkruan Mimi Kodheli ne faqen e saj zyrtare ne FB.

Ngjarja eshte denoncuar e kritikuar edhe nga deputeti i PS, Pandeli Majko./lajmifundit.al

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

2 comments

  1. asaj mire ja ka bere,e meriton edhe ti.pantolliu edhe edi

  2. Nuk arrihet asgje me keto forma primitive…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Thirrjet e Bashës për thyerje xhamash e shpim gomash, vjen përgjigjja e parë nga PS: Mos o trim

Kryetari i Partisë Demokratike bëri thirrje për një reagim më të ashpër ...