Klea Huta e dashura e Erik Fullanit? Reagon moderatorja: Ja e vërteta

klea-hutaKa mjaftuar vetem një foto që disa portale të aludojnë për një lidhje dashurie mes moderatores Klea Huta dhe djalit të ish-guvernatorit të Bankës së Shqipërisë, Erik Fullanit.

Ata u fotografuan në një lokal në ish-Bllok në shoqërinë e njëri-tjetrit, por vetë moderatorja i ka dhënë fund çdo hamendësimi raporton LajmiFundit.al.

“Hahaha i falenderoj të gjithë portalet për vëmendjen që më dhanë për një kafe mbasditeve të ftohta të Tiranës së bashku me një person të familjes së Erikut që për çudi nuk është kapur në foto. Erikut i uroj ta gjejë vërtetë dashurinë e jetës dhe të jetë i lumtur”, shkruan Klea Huta./LajmiFundit.al/

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Rihanna ‘’largohet’’ nga muzika, shpallet Humaniste e Vitit në Harvard (Foto)

Rihanna, është përzgjedhur si humanistja e vitit nga Universiteti i Harvardit.