“Kafja” me Erik Fullanin, reagon bukuroshja e Ekranit Klea Huta

klea-huta16E nis me të qeshur dhe e mbyll me një urim për Erik Fullanin.

Bukuroshja Klea Huta ka reaguar ndaj publikimit të fotove në disa portale ku ajo ishte fiksuar duke qëndruar në një lokal në shoqërinë e Erik Fullanit.

Kliko per me shume info

Ja reagimi i Kleta Hutës në faqen e saj në FB:

Hahaha i falenderoj te gjithe portalet per vemendjen qe me dhane per nje kafe mbasditeve te ftohta te tiranes se bashku me nje person te familjes se Erikut qe per cudi nuk eshte kapur ne foto. Erikut i uroj ta gjeje vertete dashurine e jetes dhe te jete i lumtur./lajmifundit.al

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here