Grabitja e Kim Kardashian në Paris, ndëshkim ekstrem truprojës

pascal-kardashianKim Kardashian dhe Kanye West raportohen të kenë marrë vendimin për të hequr nga puna truprojën, i cili ka punuar për një kohë të gjatë me ta, Pascal Duvier.

Dy burime për “Entertainment Tonight” kanë deklaruar se familja ka marrë këtë vendim të vështirë për Pascal, i cili ka 4 vite që punon për Kardashian-West.

Heqja nga puna e Pascal ndodhi një muaj pasi Kim u grabit në apartamentin e saj në Paris nga një grup djemsh, të cilët vodhën bizhu që kapnin vlerën e 11 milionë dollarëve.

Pascal raportohet të ketë qenë në një klub nate në Paris, duke shoqëruar motrat e Kim, Kountrey dhe Kendall, gjatë momentit të grabitjes, duke e lënë vetëm Kim në dhomën e gjumit pa badigardë.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Vidhen fotot nudo të modeles s famshme Emily Ratajkowski

Foto private të modeles Emily Ratajkowski janë marrë nga hakerat në iCloud ...