Kim Kardashian në një gjendje të rënduar psikologjike

kim-kardashianiiKim Kardashian ende vuan nga ngjarja e ndodhur në Paris më 3 tetor, ku u grabit nga disa burra të armatosur. Ylli 36-vjeçar, e cila po bën një jetë joaktive pas këtij incidenti, raportohet të bëjë konsultime të përditshme tek terapisti për të kaluar pasojat e asaj traume.

Kardashian thuhet se është shndërruar në një person paranojak dhe ka shumë probleme me gjumin. Ajo bisedon çdo ditë me një terapist përmes Skype, telefonit apo duke e takuar personalisht.

Që prej asaj ngjarjeje, Kim ka ndaluar se publikuari foto nga jeta e saj në Instagram apo Snapchat si edhe ka anuluar të gjitha daljet në publik.tar

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ende pa filluar Big Brother, largohet opinionisti Arjan Konomi

Dikur opinionist në spektaklin “reality” të “Top Channel”, Arjan Konomi u rikthye ...