Me shumë kile në trup, modelja cilësohet si më seksi (Foto)

modelja-ashleySi duket pesha nuk është problem për të, për aq kohë sa format e saj janë të bukura… madje të gjithë thonë kështu. Bëhet fjalë për Ashley Graham. Mësohet se modelja 29-vjeçare është nderuar gjatë një mbrëmje gala, ndërsa Barbie ka bërë të ditur se do hedhë në treg një kukull me përmasat e saj.

Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

emilyyy

Emily tregon format me të brendshme të bardha

Ajo eshtë një nga modelet më të bukura në botë dhe Emily ...