“Luftë” të pasmesh te Kardashian-ët, Kim sfidon Khole me këtë foto

khole-kimSeti fotografik për Yeezy “Sesion 3” ka bërë bashkë motrat Kardashian.
Në një foto të bërë publike, duken Kim dhe Khole Kardashian të shtrira në rërën e një plazhi, ku Khole prek të pasmet e motrës.
Të dyja janë të njohura për publikun, dhe njihen edhe për rivalitetin që kanë mes njëra-tjetrës në lidhje me linjat trupore.
Në këtë set fotografik ato kanë pozuar në bikini dhe pulovra të grisura./LajmiFundit.al/

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Reperi shqiptar bie ‘pre’ dhe degjenerohet, publikohen bisedat intime

Reperi shqiptar bie ‘pre’ dhe degjenerohet, publikohen bisedat intime (+18)

Reperi i njohur 2 Ton kohë më parë është spekuluar se kishte ...