Këngëtarja nxjerr vaginën në publik dhe shkakton debate

Persona të panumert gjithë kanë kthyer kokën kur ajo arriti në “ARIA Awards 2016”, që u zhvillua të mërkurën ne Sydney.

Këngëtarja suedeze Tove Lo, e cila u paraqit në ceremoni me një fustan jo vetëm transparent, por mbi të qe stampuar edhe sistemi i riprodhimit femëror, vagina.

Duke folur në tapetin e kuq, Tove Lo i tha gazetarit që mund t’i vinte çdo emër që dëshironte pamjes që shihte.

“Unë jam nga Suedia, atje ku asgjë nuk censurohet”, tha 29-vjeçarja

Fustani jo i zakonshëm, u diskutua me herët në profilin e këngëtares në instagram, nga fansat e saj. Ajo e quajti fustanin e saj, “fustani uterus për Arian”

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

“Dasëm si në fshat”, Bes Kallaku zbulon detaje për martesën me Xhensila Myrtezaj

Së shpejti aktori i humorit Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj do të ...