Këngëtarja shqiptare pozonj topless, pa asnjë rrobe në trup

eni-koci16Kengetarja shqiptare ne moshe te re Eni Koci ka pozuar ne menyre tejet provokuese.

Ajo ka publikuar ne rrjetet sociale nje foto te saj ne te cilen shfaqet topless.

Eni e cila njihet per elegancen dhe hijeshine e saj ka bere per vete fansat me kete imazh ne te cilin shfaqet topless pa asnje robe ne trup.

Ajo e ka mbuluar gjoksin me duar per te mos treguar gjithcka….

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Bebe Rexha surprizon, vjen me një pozë nudo nga vaska(Foto)

Shqiptarja Bebe Rexha tashmë me famë botërore në fushën e muzikës, së ...