Këngëtarja shqiptare pozonj topless, pa asnjë rrobe në trup

eni-koci16Kengetarja shqiptare ne moshe te re Eni Koci ka pozuar ne menyre tejet provokuese.

Ajo ka publikuar ne rrjetet sociale nje foto te saj ne te cilen shfaqet topless.

Kliko per me shume info

Eni e cila njihet per elegancen dhe hijeshine e saj ka bere per vete fansat me kete imazh ne te cilin shfaqet topless pa asnje robe ne trup.

Ajo e ka mbuluar gjoksin me duar per te mos treguar gjithcka….

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.