Këngëtarja shqiptare e entuziasmuar uron Trump (Foto)

UntitledZgjedhjet në Amerikë përfudnuan, tani është momenti i urimeve, dhe në këtë pjesë nuk ka munguar këngëtarja shqiptare e cila tashmë e ka krijuar jetën e saj në Amerikë. Bëhet fjalë për Bleona Qerretin, e cila në rrjetin social Facebook ka ndarë me fansat e saj një video nga fjalimi i Donald Trump si president. ME fjalët ” Urime zoti president Donald.J.Trump”, Bleona uron presidentin më të ri të SHBA-ve.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

olta-gixharir

Olta Gixharin e puthin në buzë dhe e kapin në të pasme!

Aktorja e njohur Olta Gixhari ka publikuar së fundmi një foto mjaft ...