Këngëtarja shqiptare e entuziasmuar uron Trump (Foto)

UntitledZgjedhjet në Amerikë përfudnuan, tani është momenti i urimeve, dhe në këtë pjesë nuk ka munguar këngëtarja shqiptare e cila tashmë e ka krijuar jetën e saj në Amerikë. Bëhet fjalë për Bleona Qerretin, e cila në rrjetin social Facebook ka ndarë me fansat e saj një video nga fjalimi i Donald Trump si president. ME fjalët ” Urime zoti president Donald.J.Trump”, Bleona uron presidentin më të ri të SHBA-ve.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here