Këngëtarja publikon foton pas seksit në hotel, fansat i zbulojnë një detaj

ritaaaKëngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora ka postuar në rrjetet sociale një foto provokuese nga hoteli.

Rita Ora shfaqet mbuluar me një peshqir dhe pa recipeta në një hotel në Toskanë, ku po merr pjesë në realizimin e filmit “Wonderëoll”.

Por fansat kanë zbuluar se këngëtarja nuk është vetëm në hotel, por në shoqërinë e një mashkulli, pasi në foto duket dora e tij.

Disa nga fansat shkruajnë se Rita mund të vazhdojë aktin seksual pas fotos që ka postuar.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Degjeneron intervista me këngëtaren, moderatori i kërkon të këndojë “live” por….

Në emisionin “n’Kosovë Show” të Shpëtim Deskut ka qenë e ftuar Xhesika ...