I arrestojnë djalin, këngëtarja reagon me fjalë prekëse

djali-madonesArrestimi i bujshëm i djalit të Madonës ditë më parë pasi u akuzuar për konsumim të lëndëve narkotike, është diskutuar dhe gjykuar shumë. Pasi u qetësua disi situate, këngëtarja ka folur dhe ka thënë: “Unë e dua djalin tim shumë. Unë do të bëj çdo gjë për t’i dhënë atij mbështetjen që ai ka nevojë, dhe unë kërkoj që ju të respektoni privatësinë tonë në këtë kohë. ”
Pritet të shqyrtohet situata dhe vendimi gjykatës për adoleshentin.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Degjeneron intervista me këngëtaren, moderatori i kërkon të këndojë “live” por….

Në emisionin “n’Kosovë Show” të Shpëtim Deskut ka qenë e ftuar Xhesika ...