E lagur dhe… pa të brendshme, këngëtarja provokon fansat(Foto)

iggy-azaelaKëngëtarja Iggy Azalea ditë më parë fitoi çmimin e Gruas së Vitit. Pas këtij cmimi, ajo fal disa poza mahnitëse dhe provokuese për fansat e saj. Për më shumë, shhihni pamjet që revista GQ ka publikuar.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ende pa filluar Big Brother, largohet opinionisti Arjan Konomi

Dikur opinionist në spektaklin “reality” të “Top Channel”, Arjan Konomi u rikthye ...