E lagur dhe… pa të brendshme, këngëtarja provokon fansat(Foto)

iggy-azaelaKëngëtarja Iggy Azalea ditë më parë fitoi çmimin e Gruas së Vitit. Pas këtij cmimi, ajo fal disa poza mahnitëse dhe provokuese për fansat e saj. Për më shumë, shhihni pamjet që revista GQ ka publikuar.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here