Këngëtari i njohur nxjerr “të palarat e pjeshkave” të Instagramit: Jam i shtangur…

kastro-zizoKëngëtari i njohur Kastro Zizo këtë mëngjes thotë se ndjehet i shtangur dhe nuk kursen të thotë atë që mendon për vajzat që ekspozohen së tepërmi në Instagram, pijnë alkool e kokainë e që sipas tij, më pas shkruajnë rreshta për Biblën e Kuranin “Fuck”, u thotë Kastro atyre.

POSTIMI I PLOTË I KASTROS:

Kliko per me shume info

“Jam shumë i habitur, bile i shtangur nga kto “pjeshkat” që pasi heqin çdo rrobë që i kalon 30gramet, pijnë çdo alkool dhe kokaine të mundeshme, neper insta e fb nxjerrin cdo bythe..me falni foto te mundeshme në kufijte e pornografise diten e premte shkruajne rreshta nga Kurani dhe Bibla! Dhe me e “forta” është që ka shumë komentues “porno” që i mbështesin me po të tjera vargje “të shenjta”! Fuckk!!!”

Kliko per me shume info

1 COMMENT

  1. Hidhi ne gjygj per gjobvenie, jan ca meshkuj qe jan fetar dhe shkojn ne kish regullisht, kan ksuhurinj gjykates dhe dajo vrases dhe ju ven gjob gjith Shqiptareve kudo ne bot, me lidhjet e krimit te kushurit Gjykates dhe dajove mafjoza, kastro rri rahat he te keqen mos ha mut me jet njerezish

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here