Këngëtari shqiptar largohet nga Shqipëria: S’ja pashë kurrë hajrin këtij vendi!

kleidi-bahitiKëngëtari Kledi Bahiti ka vendosur të mos jetojë më në Tiranë. Ai tejet i revoltuar shprehet se situata aktuale në Tiranë, pa drita e pa ujë është e rëndë.

“Po s’ja pashë hajrin këtij vendi kurrë, pa drita, pa ujë në mes të kryeqytetit..turp i Zotit, më vjen të flas si ato gratë e kqija e t’i mallkoj deri aty ku nuk mban më…Do iki diku tjetër”- shkruan ai.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Andrra pjesë e skandaleve, i dalin të brendshmet në publik, ja çfarë bën Sinani (Foto)

Sinan Hoxha dhe Andrra Destani, një cift mjaft i preferuar për shqiptarët ...