Aksidenti tragjik/ Këngëtari i njohur: Iku një artist, të njoha që i vogël Erg!

ergi-dini-bejleriNjë aksident tragjik që u mori jetën dy të rinjve ka ndodhur mbrëmjen e së hënës në zonën e ish- Bllokut në Tiranë.

Viktimat janë Kejdi Halili, 21 vjeç, dhe fituesi i “X Factor”, Ergi Dini, 22 vjeç raporton LajmiFundit.al.

Pas kësaj ngjarjeje të rëndë me anë të një mesazhi të ndjerë kolegu i Ergit, Sidrit Bejleri shprehet se e njihte viktimën që në moshë të re.

“Iku një artist që tha dhe do të thoshte ende shumë… Pata fatin ta njoh që të vogël tek shkelnim skenën e Festivalit bashkë… Zoti të pastë në Mëshirën e Vet o Erg!”- shkruan Bejleri./LajmiFundit.al/

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Rihanna ‘’largohet’’ nga muzika, shpallet Humaniste e Vitit në Harvard (Foto)

Rihanna, është përzgjedhur si humanistja e vitit nga Universiteti i Harvardit.