Kënëgtari i mirënjohur i muzikës pop fal 5 vakte. Do të lerë muzikën?

UntitledShumë i dëgjuar dhe i preferuar për fansat e shqipërisë dhe Kosovës, Shpat Kasapi duket se ka ndryshuar rrugë.
MËsohet se pas ndarjes me Afërditën, shkaku u bë fakti se këngëtari fal 5 vakte. Sa e vërtetë është kjo?

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

I cmend të gjithë me format, 19-vjecarja e njohur: Nuk e zmadhova gjoksin

Disa muaj më parë ajo mohoi se ka ndërhyrë për zmadhimin e ...