Kendall nxjerr gjoksin sërish, këtë herë mbulon thithkat me… (Foto)

UntitledModelja e bukur e Jennerve gjithmonë surprizon fansat me pamjen e saj gjithmonë të hijëshme. Por, këtë herë ajo paraqitet si një ‘’vajzë e keqe’’, teksa vesh një bluzë rrjet dhe tregon gjoksin dhe mbulon thithkat me dy zopëza të vogla pice. Fansat në Instagram përvecse kanë ‘’thyer’’ butonin like, kanë komentuar pafund!

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Degjeneron intervista me këngëtaren, moderatori i kërkon të këndojë “live” por….

Në emisionin “n’Kosovë Show” të Shpëtim Deskut ka qenë e ftuar Xhesika ...