Kendall nxjerr gjoksin sërish, këtë herë mbulon thithkat me… (Foto)

Kliko per me shume info

UntitledModelja e bukur e Jennerve gjithmonë surprizon fansat me pamjen e saj gjithmonë të hijëshme. Por, këtë herë ajo paraqitet si një ‘’vajzë e keqe’’, teksa vesh një bluzë rrjet dhe tregon gjoksin dhe mbulon thithkat me dy zopëza të vogla pice. Fansat në Instagram përvecse kanë ‘’thyer’’ butonin like, kanë komentuar pafund!

Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here