Kendal Jenner me një foto të nxehtë, jeta është thjesht e bukur!

kendall-jenerKendall Jenner ka provuar pse ka tërhequr vëmendjen në botën e modës.

Ajo ka postuar një foto në prapaskenat e setit fotografik të La Perla, ku shfaq trupin e saj të bukur.

21-vjeçarja ka postuar fotot në faqen në Instagram të firmës së njohur, teksa kishte veshur një palë të brendshme të zeza,

Bukuroshja brune do të reklamojë koleksionin e sezonit të ri të kësaj firme, SS17, dhe sigurisht që nuk na zhgënjen.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Publikohen pamjet e frikshme të grabitjes së Kim Kardashian

Disa pamje të frikshme që tregojnë skenën e dhomës së hotelit ku ...