Vdekja tragjike në bllok/ Kush është Kejdi Halili?

vdes-ergiTragjedia e mbrëmshme ka prekur një Shqipëri të tërë. Ergi Dini i mirënjohuri i skenës muzikore, dhe Kejdi Halili djali i vetëm i gazetares, poetes dhe pedagoges së Universitetit të Tiranës, Erenestina Halili.
Kohë më parë pedagogia ka folur për djalin e saj, marrëdhënien me të dhe pakujdesitë e saj. Kush e dinte?! Vdekja ka qenë shumë afër tij.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Degjeneron intervista me këngëtaren, moderatori i kërkon të këndojë “live” por….

Në emisionin “n’Kosovë Show” të Shpëtim Deskut ka qenë e ftuar Xhesika ...