Kavajë, kreu veprime të turpshme ndaj 10 vjeçares, ndalohet 69-vjeçari

perdhunimNjë ngajrje e rëndë raportohet nga qyteti i Kavajës. Bëhet fjalë për një 69-vjeçar i cili dyshohet të ketë kryer vepra të turpshme ndaj një vajze 10 vjeçe. I dyshuari është ndaluar nga policia pasi shtetasi me inicialet SH. D., kallëzoi në polici se më datë 8, Lik Çaça ka marrë vajzën e tij 10 vjeçe dhe e ka çuar në banesën e tij, ku më pas ka kryer veprime të turpshme me të. Materialet i’u referuan Prokurorisë Pranë Rrethit Gjyqësor Kavajë, për veprën penale “Vepra të turpshme”.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Policia bën kallëzim penal për Lulzim Bashën, bëri thirrje për dhunë në protestë

Policia e Tiranës ka proceduar penalisht, Kryetarin e Partisë Demokrate, Lulzim Basha ...