Kavajë, kreu veprime të turpshme ndaj 10 vjeçares, ndalohet 69-vjeçari

30
Kliko per me shume info

perdhunimNjë ngajrje e rëndë raportohet nga qyteti i Kavajës. Bëhet fjalë për një 69-vjeçar i cili dyshohet të ketë kryer vepra të turpshme ndaj një vajze 10 vjeçe. I dyshuari është ndaluar nga policia pasi shtetasi me inicialet SH. D., kallëzoi në polici se më datë 8, Lik Çaça ka marrë vajzën e tij 10 vjeçe dhe e ka çuar në banesën e tij, ku më pas ka kryer veprime të turpshme me të. Materialet i’u referuan Prokurorisë Pranë Rrethit Gjyqësor Kavajë, për veprën penale “Vepra të turpshme”.

Kliko per me shume info
Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here