Merr karton të kuq, lojtari ushtron dhunë mbi gjyqtarin dhe bashklojtarët (VIDEO)

11Një ngjarje aspak e këndshme është regjistruar së fundmi në fushën e futbollit. Bëhet fjalë për futbollin në Brazil, ku në kategorinë e tretë, lojtari Antonio Ferreira, nuk ka mundur ta kontrollojë veten pas përjashtimit nga gjyqtari. Duke rrëzuar fillimisht gjyqtarin e më pas edhe një prej bashklojtarëve, duke bërë gjeste të pakontrollueshme.
Ky veprim i tij është shprëndarë në internet, duke u përfolur negativisht.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Lionel Messi “shpërthen” pas sfidës me Leganes

I inatosur. I zhgënjyer. I mërzitur. Fytyra e Lionel Messi në fund ...