Karikatura e Bujar Kapexhiut, Rama “i tmerruar” qëndron para Trump

Bujar Kapexhiu ka realizuar një karikature ku shfaqet Trump dhe kryeministri Rama.
Kreu i qeverisë është përfolur mjaft këto ditë për deklaratat e tij kundër presidentit të ri të SHBA-ve.
“Më fal”- shkruhet në karikaturë, ku Rama “i frikësuar” qëndron përpara Trump./LajmiFundit.al/

karikatura-rama-trump

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Polici merr leckën dhe pastron makinat, lavazhieri mban kallashin dhe i sheh(Foto)

Një lavazhier në kryeqytet është bërë kapo për pak minuta. Mësohet se ...