Kardashian këshillon femrat, tregon sesi i formëson të pasmet(Foto)

 

UntitledTeksa përfliten nga të gjithë për format e tyre tejet bombastike, Kloe Kardashian vendos të flasë për këtë temë. Ajo flet me krenari për trupin e saj dhe për arritjet e saj nga stërvitjet e përditshme. Ajo thotë se për të pasme të tilla duhet shumë përkushtim. Përmes disa imazheve të publikuara në Snapchat, ajo e ka dokumentuar punën që bën për të pasur të pasme të tilla. Gjithashtu 32-vjeçarja e ka xhiruar veten duke bërë ushtrime nga më të ndryshmet dhe këtë ua ka prezantuar fansave të saj.

 

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

I cmend të gjithë me format, 19-vjecarja e njohur: Nuk e zmadhova gjoksin

Disa muaj më parë ajo mohoi se ka ndërhyrë për zmadhimin e ...