Kapet me kanabis, arrestohet djali këngëtares

5
Kliko per me shume info

djali-madonesArrestohet Roço Ritchie, djali adoleshent i divës së muzikës botërore, Madonna. Mësohet se adoleshenti është kapur me kanabis. Mësohet se 16-vjeçari ishte denoncuar nga fqinjët, pasi e kanë parë duke tymosur marijuanë afër banesës së tij në Primrose Hill në veri të Londrës, shkruan ‘Daily Mail’. Lajmi është konfirmuar nga burime për ‘The Sun’. Po të njëjtat burime pohuan se Roço ishte parë duke hedhur diçka teksa afrohej policia, ndërsa gjatë kontrolli të ushtuar, në rroga atij iu gjet një sasi e vogël droge. Një zëdhënës policie konfirmoi se:

“Një i ri 16-vjeçar është arrestuar për posedim kanabisi.”.

Ndërkohë, djali i Madonnës u arrestuar edhe më 28 shtator të këtij viti për të njëjtën vepër, në veri të Londrës, bashkë me një grup të rinjsh. Por, më pas ai u lirua dhe u dërgua në një qendër reabilitimi për të rinjtë. Ndërsa tashmë ai ka renë pre e gabimit, duke mos iu ndarë telasheve me drogën.

Kliko per me shume info
Kliko per me shume info
Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here