Itali, fshihnin drogën në kavanoz, kapen në flagrancë dy shqiptarët ( Emrat )

policia-italianePolicia italiane arreston dy vëllezër shqiptarë pasi dyshohen për trafikim droge. Shtetasit Donard dhe Ledi Llubani, 25 dhe 28 vjeç, u kapën në flagrancë pas ndalën buzë rrugë duke nxjerrë nga rrobat një kavanoz, të cilën e fshehën në bimësi të lartë.
Në kavanoz gjendej kokainë, të cilën dy vëllezër u munduan ta shkatërronin teksa ishin pikasur nga policia, por pa sukses. Bashkë me ta u arrestua edhe një shtetas rumun. Ngjarja mësohet të ketë ndodhur të shtunën në Veneto.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Kapet kamioni ne portin e Durresit, policia: Ja si ishin fshehur 30 kg heroine

Policia kufitare e Durrësit ka sekuestruar 30 kilogram lëndë narkotike e llojit ...