Itali, fshihnin drogën në kavanoz, kapen në flagrancë dy shqiptarët ( Emrat )

6
Kliko per me shume info

policia-italianePolicia italiane arreston dy vëllezër shqiptarë pasi dyshohen për trafikim droge. Shtetasit Donard dhe Ledi Llubani, 25 dhe 28 vjeç, u kapën në flagrancë pas ndalën buzë rrugë duke nxjerrë nga rrobat një kavanoz, të cilën e fshehën në bimësi të lartë.
Në kavanoz gjendej kokainë, të cilën dy vëllezër u munduan ta shkatërronin teksa ishin pikasur nga policia, por pa sukses. Bashkë me ta u arrestua edhe një shtetas rumun. Ngjarja mësohet të ketë ndodhur të shtunën në Veneto.

Kliko per me shume info
Kliko per me shume info

Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here