Kap gruan duke bërë seks me shokun e ngushtë, 35-vjecari i pret organin gjenital

pranga-irainainNjë rus është cmendur kur ka parë gruan e tij dhe shokun e ngushte në një situatë intime.

Vladimir Sidorov, 35 vjeç, pasi e pa skenën me sytë e tij, goditi me thikë gruan 31 vjeçe dhe të dashurin e saj, 32, në një fshat në Tarastan të Rusisë.

Sidorov u bë dyshues pasi bashkëshortja i tha se do të dilte për të takuar një mik. Madje, ajo i tha se bashkë me të do të shkonin për të vizituar një shoqe që po linde fëmijë.

Mirëpo kur shkoi tek shtëpia e shokut, ai gjeti gruan e tij në një situatë të paimagjinueshme.

Sidorov mori thikën dhe goditi rivalin e tij disa herë. Madje i preu dhe organin gjenital.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Të mrekullueshëm në seks? Ja ushqimet që ju ndihmojnë

Shumë këshilla vijojnë nga ekspertët e seksit, për të pasur një marrëdhënie ...