Pamje të trishtueshme në kampin e Clinton, mbështetësit shpërthejnë në lot

hillari-fitoreIsh-sekretarja e Shtetit ka humbur garën për Shtëpinë e Bardhë përballë republikanit Donald Tramp, i cili zgjidhet presidenti i 45-të i Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Ndryshe nga ditët e fundit, ose më saktë, para disa orësh kur u mbyllën qendrat e votimit, atmosfera nuk ka qenë aspak ajo që pritej në kampin e Klinton.

Siç shihet edhe nga fotografitë, të shumtë janë ata që nuk i kanë përmbajtur lotët dhe janë zhgënjyer me rezultatet e fundit.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Shifra e frikshme, vrasjësja e Kim Jong Nam u pagua vetëm ….

Gruaja indoneziane e arrestuar për vrasjen e gjysmëvëllait të liderit koreano-verior ka ...