Arrestohet kamionisti serb, aksidentoi në Fushë-Krujë të moshuarin 80-vjeçar

polici-fkrujeNjë 50-vjecar është arrestuar një ditë më parë nga Policia e Krujës, pasi ka aksidentuar me kamionin e tij një 80-vjecar me iniciale R.Ç.

Policia bën me dije se i arrestuari është një shtetas serb, i identifikuar si Sinisha Nadejkoviç, 50 vjeç.

Ky shtetas ka aksidentuar me kamion 80-vjecarin në “Fushë Krujë”. I plagosuri është dërguar në spital dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën./LajmiFundit.al/

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Grabitjet e Rinasit, pendohet ‘truri’ i bandës, tregon emrat e bashkëpunëtorëve

I cilësuar si truri i grabitjeve, Admir Çerpija pranon përfshirjen në dy ...