Videoskandali/ Sot del kamera e fshehtë e një ministri të qeverisë

sajmir-kodraDrejtuesit e emisionit “Stop”, Saimir Kodra dhe Gentian Zenelaj kanë bërë me dije se do të transmetojnë sot një përgjim audio të një ministri të qeverisë Rama.

Sipas “Stop”-it ministri është përgjuar duke folur për emërime dhe shkarkime në administratë dhe nga anon balanca e raportit parti-shtet.
Stafi i emisionit nuk ka dashur ta bëjë publik emrin e ministrit.

LEXO EDHE:  Norvegjezi vjen në Fishtë të Lezhës dhe bën veprimin që po i habit të gjithë
Kliko per me shume info

Ndërkohë në një bisedë telefonike për “KohaJonë” kanë reaguar disa ministra të qeverisë Rama:

Ata shprehen se nuk janë përgjuar dhe se nuk kanë të bëjnë fare me administratën.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here