Kaluan natën në stadium për të parë M.United pa bileta

stadiumiSigurimi në Old Traford ka kapur dy studentë të huaj në stadium para ndeshjes së të shtunës me Arsenalin pasi që kishin kaluar natën në stadium në një përpjekje për të parë ndeshjen pa bileta.

Dy studentët ishin fshehur në WC të stadiumit dhe duke lëvizur në mënyrë që të mos vërehen raporton Daily Mail.

Ata u gjetën në mëngjes para ndeshjes në një hapësirë në korridoret e stadiumit, ku në fillim është menduar se mund të ketë rrezik për ndonjë sulm, transmeton Indeksonline.

Mirëpo klubi ka besim se ata nuk ishin ndonjë kërcënim për sigurinë e turmave gjatë barazimit 1-1 me Arsenalin.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Një emër i madh mund të largohet nga Real Madridi

E ardhmja e Alvaro Moratas është larg Realit të Madridit. Sulmuesi i ...