Kaluan natën në stadium për të parë M.United pa bileta

stadiumiSigurimi në Old Traford ka kapur dy studentë të huaj në stadium para ndeshjes së të shtunës me Arsenalin pasi që kishin kaluar natën në stadium në një përpjekje për të parë ndeshjen pa bileta.

Dy studentët ishin fshehur në WC të stadiumit dhe duke lëvizur në mënyrë që të mos vërehen raporton Daily Mail.

Kliko per me shume info

Ata u gjetën në mëngjes para ndeshjes në një hapësirë në korridoret e stadiumit, ku në fillim është menduar se mund të ketë rrezik për ndonjë sulm, transmeton Indeksonline.

Mirëpo klubi ka besim se ata nuk ishin ndonjë kërcënim për sigurinë e turmave gjatë barazimit 1-1 me Arsenalin.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.