Bes Kallaku feston ditëlindjen, s’do ta besoni kush i gjendet pranë

kallaku-bes-ditelindjeHumoristi Bes Kallaku ka festuar sot ditëlindjen e 31-të. Përvec momenteve me miq e të afërm, Besi ka kaluar edhe disa caste me fëmijët t policëve të cilët kanë rënë në krye të detyrës.

Ai shprehet se është mjaft i lumtur, teksa ka publikuar edhe një urim të përzemërt për ta.

“Kënaqësi e veçantë, të festosh ditëlindjen me fëmijet e policëve të rene ne krye te detyres. Perveç se i mungojnë njerezit e tyre, u mungon dhe ndihma e duhur. Sot jam lumturuar me shumë un, se sa ju. Zoti ju bekoftë. Me keni lumturu shpirtin. Me dashuri Bes Kallaku”,- shkruan humoristi teksa ka postuar dhe një foto me fëmijët.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ende pa filluar Big Brother, largohet opinionisti Arjan Konomi

Dikur opinionist në spektaklin “reality” të “Top Channel”, Arjan Konomi u rikthye ...