Juventusi në telashe

higuainnnJuventusi do të jetë i privuar nga sulmuesi i vet, Gonzalo Higuain, në takimin e së martës ndaj Sevilles, që zhvillohet në gjiron e 5-të të Ligës së Kampionëve.

Siç njoftoi sot klubi italian, Higuain është dëmtuar të shtunën në ndeshjen ndaj Pescaras dhe nuk është stërvitur me klubin.

Juventus ka edhe mungesa tjera, si në repartin e mbrojtjes ashtu dhe në atë të sulmit dhe vlerësohet se do ta kenë një natë të vështirë ndaj spanjollëve.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Super Armando Sadiku, shqiptari shënon golin spektakolar – Video

Armando Sadiku ka arritur të shënojë një gol spektakolar duke i dhënë ...