Juristja shqiptare harron ligjin, i çmend meshkujt me format e saj bombastike

juristjaRedona Koçi është bukuroshja shqiptare që ka mbaruar për juridik, por që ka edhe një pasion të cilin nuk e lë kurrë pas dore, modelingun.

E re, tërheqëse dhe shumë joshëse, mund të themi se Redona është nga ato modele që i ka lënë të gjithë pa fjalë me format trupore.

Në fotot e mëposhtme mund të gjeni disa nga fotot e bëra nga ajo. Sigurisht mos prisni ta shihni me me pelerinë, apo me Kushtetutën e Shqipërisë në duar. /joq


Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Armina Mevlani: Pse nuk isha sot në protestën e PD-së

Partneri i saj Shkelzen Berisha u pa sot ne protesten para kryeministrise. ...